Kdo pro vás píše?

Jmenuji se Tereza, vítejte

Tereza Žídková

Ze zemědělky za klávesnici

Vy jste v 15 věděli, co chcete jednou dělat? Já ne. Takže jsem šla cestou nejmenšího odporu a vybrala si  školu, kde mě vzali bez přijímaček. Ekonomika zemědělství a výživy se zaměřením na cestovní ruch. To byl můj obor. Plánovala jsem osevní postup, vedla podvojné účetnictví a prováděla turisty na zámku. S vidinou, že jedou budu podnikat v agroturismu a manažeři ke mně budou jezdit dojit krávy.

Okolnosti mne zavály z malého města do Prahy. Začínala jsem vařením kávy, zvedáním telefonů a začala hledat práci v marketingu. Poslední káva, zhasnout zasedací místnost a skočit do toho po hlavě. Nová práce a první zkušenosti v oboru, který je všestranný a uplatním v něm svojí kreativitu a nerozhodost, protože na věci se ráda dívám z více úhlů a nebaví mě rutina.

Organizovala jsem eventy, odnosila destíky krabic s dekoracemi a potkala hodně zajímavých lidí. Naučila jsem se vymýšlet a hledat řešení tam, kde došel rozpočet.

Popsala jsem stohy papírů a kreativitu realizovala i za počítačem, protože správnými slovy můžete vyvolat nadšení nebo ho úplně uhasit.

Od učebnic k praxi

Skripta z marketingu jsem si odnesla ze dvou univerzit, ale před titulem jsem dala přednost práci. Dneska mám za sebou přes 10 let praxe a posledních několik let jsem na volné noze

Mojí parketou je B2B se specializací na finance (bankovnictví, pojišťovnictví), IT a víc se chci věnovat marketingu a poradenství pro neziskové organizace.

Budeme si rozumět, pokud hledáte

  • partnera, který svou práci bere zodpovědně
  • profesionála, který dodržuje termíny a záleží mu na textech, které odevzdá
  • spolupráci na dlouhodobých projektech, při kterých se lépe poznáme