Služby a ceník

Copywriting

Texty, které se trefí do (d)uší zákazníků. Své zkušenosti z marketingu, UX designu a psychologie zákazníků přenesu na papír, aby nejlépe vystihly vaše podnikání.


Napíšu vám funkční texty na web, které nejsou jen vycpávkou, ale plní obchodní cíle. Nenechte váš web ležet ladem, ale volbou správných slov a dokonalé nabídky získáte účinný prodejní kanál.


Newslettery jsou skvělým způsobem, jak zůstat zákazníkům na očích. Pomohu vám pravidelně tvořit zajímavý obsah, který budou zákazníci rádi číst a neskončí v koši.


Blog je vynikajícím doplňkem každé marketingové strategie. Napíšu pro vás články, které budou užitečné pro zákazníky i vyhledávače.

Hodinová sazba:  800 Kč 

Obsah na Linkedin

Linkedin je skvělý a účinný nástroj pro B2B. Přes 2 roky pomáhám firmám a jejich ambasadorům tvořit obsah, který baví zákazníky a přináší výsledky. Poradím se strategií a plánem, který vás naučí tvořit konzistentní a hodnotný obsah.

Hodinová sazba:  podle individuální domluvy

Konzultace obsahu

Ideální volba, pokud potřebujete rychle zrevidovat své texty na webových stránkách nebo sestavit účinnou strategii na sociální sítě. Podívám se na váš web nebo sociální sítě pohledem zvenčí a poskytnu ucelené a praktické rady, jak se vymotat z bludného kruhu, který nepřináší výsledky, které očekáváte.

Hodinová sazba:  1500 Kč, minimálně 3 hodiny

cena zahrnuje přípravu a vyhodnocení vašich textů a následně 1hodinové online setkání přes Google Meet