Co společně napíšeme?

Blogové články

Blog je mocná zbraň, kterou můžete na své stránky přivést nové zákazníky. Třeba jako ten můj.

Tady je 5 důvodů, proč s blogem začít:

  1. Pomůžete SEO a přivedete nové zákazníky na svůj web
  2. Sdílením praktických informací a rad poradíte svým zákazníkům a pomůžete jim vyřešit jejich problém.
  3. Ukážete sami sebe jako odborníka, který své práci opravdu rozumí
  4. Vytvoříte si hodnotný obsah, který můžete sdílet i na sociálních sítích
  5. Připojte kouzelné tlačítko a vytvořte si databázi kontaktů pro práci s newslettery. Blogové články jsou skvělým doplňkem.
blog

Texty pro web

Chystáte nové webové stránky nebo vám na stávajících něco neladí? 

Společně se podíváme na vaše stránky a vymyslíme takové texty, které webu sednou, udělají ho krásnější a budou srozumitelným průvodcem každého návštěvníka.

Představte si váš web jako turistický rozcestník. Přijde k němu úplně cizí člověk a potřebuje se v něm vyznat a přesně vědět, kterým směrem jít. Texty mu pomůžou se rozhodnout a zorientovat. Nezačne utíkat, ale postupně projde celý web, protože jste byli trpělivým a chápavým průvodcem. Dopadne to dobře pro vás oba. Návštěvník se nebude cítit ztracený a vy získáte jeho důvěru. A s důvěrou se opět vrátí, až bude váš produkt nebo službu potřebovat. Stejně jako na oblíbenou turistickou trasu.

webové stránky

příspěvky na sociální sítě

InstagramFacebook nebo Linkedin dnes nejsou jen galerií krásných obrázků. V obrovském množství příspěvků, které dnes vznikají musíte sledující zaujmout zajímavým obsahem.

Povedu vás a společně vymyslíme obsah, který vystihne vás i vaši firmu a představí ji sledujícím tak, aby je to bavilo a rádi se k vám vraceli.

Připravím vám publikační plán, abyste si mohli své příspěvky plánovat a přesně věděli, kdy se který příspěvek publikuje. Poradím, jaké hashtagy používat a které nejlépe vystihnou to, co děláte.

Nejsem fotograf, takže fotografie si musíte dodat vlastní. Můžu vám doporučit skvělé fotografy, se kterými spolupracuji a který dodají vaším sítím styl.

sociální sítě

Konzultace

Chcete vědět, jestli vaše texty osloví ty správné klienty? Nebo chcete jen zkonzultovat vhodný obsah na váš web nebo sociální sítě? 

Budu vám naslouchat, vyzpovídám a navedu tím správným směrem. Ukážu a vysvětlím základy copywritingu, abyste si zvládli texty napsat sami.

konzultace